Ірина бореться з раком молочної залози і просить про допомогу

Ірина бореться з раком молочної залози і просить про допомогу

Що 21 день, жінці потрібно зібрати понад 50 тисяч на ліки.

До редакції ТСН.ua звернулась Залюбовська Ірина, щоб попросити допомоги у небайдужих людей на своє лікування.

«Дуже прошу допомогти мені в зборі коштів на необхідний препарат! Свій діагноз дізналася в жовтні 2018 року, відтоді пройдено багато! Операція - кіберніж на голові з видалення метастазу на можечку, 22 хімій, 15 введень препарату, який і допоміг домогтися стабілізації в організмі. Самопочуття покращилося значно! Метастази "завмерли", зір відновився на 57%, і я потихеньку повернулася в майже звичайний ритм життя», - розповідає жінка.

Ірина

400 українців щодня чують діагноз – рак. Ця фінансово токсична хвороба знищує здоров’я, руйнує імунітет, доводить цілі родини до бідності. Та, здається, держава це нарешті зрозуміла. Яку стратегію боротьби підготувала? І чи буде вона дієвою? Кілька хвилин тому ви дивилися сюжет "Сіра зона раку". Нас так вразили жінки, які борються з хворобою! Вони красиві, сильні. Подивіться на них іще раз. Ірина Залюбовська. Якщо ви хочете допомогти їй подолати хворобу, переходьте за посиланням - https://www.facebook.com/profile.php?id=100005380474442

Опубліковано ТСН Тиждень Неділя, 16 лютого 2020 р.

Та нещодавно ситуація ускладнилася тим, що у жінки знайшли множинні метастази в мозку. «Поки вони дуже-дуже маленькі і буде йти спостереження, щоб якомога довше відтягнути опромінення голови. Ускладнюється це ще й тим, що їх дуже багато. Шанс є, але його потрібно купити - необхідне лікування це прийом таргетних препаратів. Але моя сім'я і близькі люди, які весь цей час оплачували моє лікування, вже зовсім не мають можливості мені допомогти. Тому я і моя сім'я змушені просити про фінансову допомогу», - каже Ірина.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка

5168 7422 0389 6885

Залюбовська Ірина Іванівна

https://www.facebook.com/irinazalubovska/

Відео Фінансово токсична хвороба: 65 тисяч українців щороку помирають від онкології

Чи вистачить грошей на лікування - ось що чи не найбільше лякає людину, якій озвучують діагноз: рак. Ось чому цю хворобу, яку вже успішно долають у світі, в Україні досі сприймають майже як вирок. 400 українців щодня чують його. І далеко не всі відважуються навіть на початок лікування, щоби не лишити без копійки сім’ю.      

Фінансово токсична хвороба: 65 тисяч українців щороку помирають від онкології

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів