Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина зі Слов'янська потребує негайної допомоги

Жінка вже 5 рік бореться за своє життя.

У житті Артюхіної Ірини в 2014 році почалися справжні випробування - до військових дій у рідному містечку додалася важка хвороба - рак. Жінка пройшла тривалий і болісний шлях до одужання і здавалось, що онкологія відступила. Проте останнє з планових обстежень показало, що хвороба не просто повернулась, а й прогресує.

"Рак знову відновився, але стадія хвороби, за словами лікарів і після декількох обстежень в м. Краматорськ, Харків, Київ - критична. Метастази поширилися по кістках, в легені та печінку. Поставлений діагноз: «рецедив захворювання після секторальної резекції лівої грудної залози. Вторинне ураження легень, плеври справа, печінки, Х-ребра праворуч і тіла L-2, плеврального випаду справа, лімфаденопатії внутрішньогрудних лімфовузлів. У мене з'явилися сильні болі кісток, які супроводжуються задушливим кашлем», - розповідає Ірина.

Зарплати педагога і пенсії за інвалідностю вистачає тільки на знеболювальні препарати. Сума, необхідна для проходження курсу хіміотерапії, яка допоможе перемогти рак і повернутися до колишнього повноцінного способу життя дорівнює 850.000 гривень.

"На жаль, на сьогоднішні я не маю таких матеріальних засобів, які необхідні на моє лікування. Кілька днів тому мене госпіталізували  для проходження першого курсу хіміотерапії до Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні", - додає жінка і просить фінансової підтримки.

Реквізити для допомоги:

Номер картки в «Приватбанк»:  5168 7573 9783 6232 Артюхіна Ірина

Залиште свій коментар

Вибір редакції