Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізюмченко Вікторія потребує допомоги у боротьбі з ДЦП

Дівчинці потрібне тривале лікування.

9-річна Ізюмченко Вікторія потребує допомоги у боротьбі з ДЦП. Діагноз дівчинки складний і потребує багаторічного лікування: ДЦП, подвійна гемиплегічна форма, зі стійкими порушеннями у вигляді спастичного тетрапареза і затримкою статомоторного і психомовного розвитку.

"Віка в 2013 році в січні і липні перенесла дві операції за методом Ульзібата, впродовж 7 років проходить постійні реабілітації в містах Донецьк, Новоазовськ, Чернігів, Трускавець. Віка дуже перспективна дівчинка, за три роки інтенсивного лікування та операцій Викуля навчилася, повзати, сидіти, їсти руками, пити з чашки, стояти впевнено біля опори, ходити тримаючись за дві руки і за допомогою ходунків. Це величезні успіхи. Але роботи дуже багато", - каже мама дівчинки.

Мама Віки також додає, що лікарі впевнено заявляють, що дівчинка буде ходити, говорити і навіть бігати, але для цього потрібні постійні реабілітації та медикаментозне лікування.

"На даний момент дитина не може говорити, тримати рівновагу і ходити. Але чим частіше буде проходити лікування, тим швидше будуть хороші результати", - каже мама Вікторії.

Батьки просять допомогти назбирати кошти на потрібне лікування.

Реквізити для лікування:

Карта ПриватБанку 5168 7420 2085 0727

Ізюмченко Катерина Сергіївна 

http://ok.ru/group54230641999876

Залиште свій коментар

Вибір редакції