Катя просить про посильну допомогу в кожного небайдужого на важку операцію

Дата публікації
Перегляди
5915
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Катя просить про посильну допомогу в кожного небайдужого на важку операцію

Луценко Катерина просить допомогти їй зібрати кошти на лікування

Дівчині необхідна операція в Сербії, щоб наблизитися до повноцінного життя.

Каті — 29 років і від народження дівчина бореться із вродженою вадою. 

Екстрофія сечового міхура — вроджена патологія, за якої сечовий міхур і структури, що до нього прилягають, вивернуті назовні, а передня черевна стінка не покриває ці органи.

Що призводить до такої патології — достеменно невідомо, але лікарі навчилися виправляти таку недугу ще у немовлят. “Від самого народження упродовж 4 років моє життя розпочалося з низки нескінченних обстежень, а далі 7 операцій з реконструкції сечостатевої системи”, — розповідає Катя. 

Та таке лікування було недостатнім, операції у дівчини лише множилися, вже на зараз їх нараховується аж 18, передостання з яких стала для дівчини взагалі фатальною, нею було зведено нанівець усі попередні роки лікування. Ситуація стала критичною. “У мене зараз тотальне нетриманням сечі, також інфекція сечостатевої системи, це також пієлонефрит нирок, у мене він хронічний, уже 29 років я ходжу мокра, в підгузках. Все це негативно відображається на статевій системі. Взагалі — це діагноз, який руйнує життя, це жах, з яким я живу вже 29 років, чисельні операції… Це так жахливо, коли ти посеред вулиці не знаєш, чим себе прикрити. Як тяжко від сорому, коли ти молода дівчина і на тебе дивляться — це не передати словами”, — розповідає про свій стан на зараз дівчина.

Щоб змінити своє життя, Катя почала шукати допомоги у закордонних лікарів. Медики із Сербії беруться за операцію, яка має виправити чи не всі патології Каті. “Лікування, яке мені пропонує лікар у Сербії, — це реконструкція уретри, реконструкція шийки сечового міхура, збільшення сечового міхура тонкою кишкою, континентальна стома (стома Митрофанова), реконструкція черевної стінки, формування пупка та пластика геніталій, лабіопластика”, — перераховує дівчина всі процедури, які мають провести закордонні медики.

Таке лікування стане Каті в понад 11 тисяч євро, і це ще один відчай, адже вона вже майже рік збирає потрібну суму, але грошей катастрофічно бракує. Саме тому Катя наважилася розповісти відверто свою історію на загал, щоб отримати допомогу і мати шанс змінити своє життя. Ще потрібно зібрати понад 260 тисяч гривень.

“Прогноз лікаря в тому, що я буду жити повноцінним життям, я буду суха, сечовий міхур буде тримати сечу, мені зроблять пластику по жіночому, збережуть мої нирки”, — каже Катя, яка благає допомогти закрити збір коштів.

Реквізити для допомоги:

4149 4991 6130 7994

Луценко К.О.

https://www.facebook.com/groups/600542525294296

Повʼязані теми:

Наступна публікація