Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кіра за свої шість років перенесла 7 операції і потрібно ще кілька

Родина просить про фінансову підтримку.

Вже майже шість років родина Кірусі боремося за здорове життя донечки, яка має вродженну ваду кишківника, сечовивідних шляхів та спинного мозку. Дівчинка за своє життя пережила вже 7 операцій та понад 35 наркозів.

«Остання була зроблена у листопаді 2018 року в італійській клініці. Була зроблена операція по корекції сечовивідних шляхів та збільшенню сечового міхура. Тоді з допомогою, рідних, знайомих та небайдужих було зібрано 22.500 евро та оплачено рахунок.  Ми раділи , що отримали шанс на таку довгоочікувану операцію, але тепер ми маємо пройти дуже довгий та тяжкий шлях до відновлення нормального життя», - розповідає мама дівчинки.

Зараз дівчинка мусить кожні 20 хвилин спустошувати сечовий міхур, тож вона прив’язана до квартири. Та це не найгірше, адже під час операції дівчинці поставили потрібну для неї цистостому (штучна кнопочка на животику), її щотримісяці потрібно змінювати, а відтак потрібно літати до італійських лікарів.

«Ми ледь витягуємо купувати доглядові матеріали для доньки, а що робити з лікуванням, просто не знаємо. За шість років вже вичерпані всі фінансові ресурси родини. На 6 травня 2019 року у нас запланований контроль у клініці. Нам дуже потрібна допомога, ми виснажені повністю як морально так і фінансово. Працює один чоловік, я завжди з донькою, весь час займає реабілітація або лікування, можливості працювати не маю», - каже мама дівчинки і просить про допомогу.

Ревізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7427 0713 2266 Нікуліна Катерина Сергіївна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції