Кирилку доводиться боротися з другим рецидивом раку крові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитині обов’язково потрібно зробити трансплантацію кісткового мозку.

6-річний Кирилко вже пройшов шостий блок хіміотерапії, яка має допомогти йому здолати гострий лімфобласний лейкоз вже втретє.

«Коли моєму первістку було 1 рік і сім місяців нам поставили цей діагноз. Це був просто шок ми й не одразу зрозуміли, що це рак крові, тай, взагалі, звідки??? Кирилко пройшов протокол лікування за 1.5 року, також променеву терапію. І все мало бути добре, ми вірили, що тепер все позаду, але за 5 місяців стався рецидив і знову все спочатку», - пригадує мама малюка.

Під час минулого лікування у хлопчика також стався рецидив, але нові протоколи терапії діяли, тож були надії, що трансплантація кісткового мозку, яка є дієвою при лікуванні лейкозу, не знадобиться. Вже тепер лікарі констатують, що така операція м- це єдиний шанс на порятунок дитини.

«Рідні не підходять як донори, тому потрібно шукати неродинного донора і лікуватись за кордоном. Знайшлася клініка, яка погодилась провести трансплантацію за умови 134 000 тис. євро і повної оплати. Ми зраділи і були впевнені, що держава допоможе сплатити за лікування, та щойно ми отримали рахунок, виявилось, що МОЗ припинило фінансування закордонного лікування до 2020 року, а в нас просто немає часу чекати. На збір є лише більше місяця. Я просто благаю, допоможіть зібрати кошти та врятувати мого сина», - каже мама Кирила.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4149 4991 1032 0825 Григорів Наталія Вікторівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції