Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Климу потрібна ваша допомога, щоб вдруге здолати лейкоз

Климу потрібна ваша допомога, щоб вдруге здолати лейкоз

Юнака чекають на лікування в Іспанії.

Ярмоленко Клим вперше дізнався про діагноз лейкоз, коли йому були лише 14 років. Хлопчику довелося два роки долати хворобу і зрештою він досяг ремісії.

«Я вилікувався, але я став вже іншою людиною, людиною яка інакше дивиться на життя та розуміє, що грань між життям і смертю дуже тонка, і лише одна клітина в твоєму організмі здатна змінити твій стан. Та у квітні 2020 року, здавши контрольний аналіз на наявність злоякісних клітин, я дізнався, що рак вирішив мені нагадати, що він теж хоче жити в моєму організмі», - розповідає юнак.

Тепер вже 17-річному юнаку потрібно почати лікування спочатку, до того ж доведеться пройти трансплантацію кісткового мозку, яку зможуть провести за кордоном.

«Клініка із Іспанії погодилася взяти мене на лікування, але вартість трансплантації -  152 тисячі євро.  Лікування повинно розпочатися терміново, інакше процес буде вже незворотній. Зараз я прохожу лікування м.Суми та вже розпочалися процеси по пошуку донора за кордоном. Вартість захмарна, але я вважаю підйомна, якщо об’єднати людей заради процесу, на якій може кожний вплинути», - каже Клим і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7422 0600 1582

Ярмоленко Яна Володимирівна

https://www.facebook.com/groups/194660385119752/

Залиште свій коментар

Вибір редакції