Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коштовна трансплантація кісткового мозку може врятувати життя Марини

Лікарі вже шукають відповідного донора

Марина минулого року насолоджувалась першими місяцями материнства, коли дізналась, що хвора на рак крові. Діагноз гострий мієлобластний лейкоз виявили на початку грудні і одразу почали лікування.

Оскільки аналізи показали, щоб без трансплантації кісткового мозку Марині не одужати, її направили на лікування і подальшу операцію в Мінськ.

«Вона пройшла вже перший курс хімії, зараз у неї ремісія. Попереду трансплантація кісткового мозку, брат, як родинний донор не підійшов, будуть шукати в світовій базі донорів і це робить вартість операції на 30 тисяч доларів дорожче. Разом потрібно 120 тисяч доларів», - кажуть друзі родини.

Завдяки небайдужим людям, до яких родина звернулась через соціальні мережі, вдалося зібрати 4 тисяч доларів, аде це вкрай мало.

«На сьогоднішній день у нашої Марини, нашого бійця, ремісія, тобто операцію можна робити, як тільки знайдуть донора. Тому часу у нас мало, організм може повести себе непередбачувано. Просимо у всіх, хто серцем і розумом розуміє, що рак можна перемогти, допомоги! Будь ласка, об'єднаєтеся разом з нами в цій благородній і великодушній місії - врятувати молодій мамі життя, а донечці повернути маму». – просять друзі Марини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

5168 7573 2377 5355

Вашаломидзе Марина Александровна

Більше інформації і реквізитів за посиланням: https://www.facebook.com/groups/youngmama.ks.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції