Коштовної операції потребує Антон

Дата публікації
Перегляди
3112
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коштовної операції потребує Антон

Урологічна операція подарує хлопчику повноцінне життя.

Скобель Антон лише в червні відсвяткував свій перший день народження. Його поява для батьків була щастям, та малюк народився зі складною вадою, яка змушує родину тепер не лише радіти батьківству, але й боротися за здоров’я дитини.

«У Антошки тяжкий в урології діагноз - «екстрофія сечового міхура», ця вада потребує оперативного втручання, на жаль, в нас в Україні не має всього обладнання для проведення таких операції, тому що ця вада є рідкісною і найскладнішою в урології. Тому ми вимушені були шукати лікаря за кордоном», - розповідає мама дитини.

Найпершу операцію малюку провели у вересні 2017 року, вона коштувала 12 тисяч євро. Тоді родині вдалося назбирати на неї кошти завдяки небайдужим людям. Тепер батьки вимушені звертатись до них повторно.

«Зараз стан дитини задовільний, але потрібно зробити другу важливу для повноцінного життя Антошки операцію - пластику статевого члена, яка коштує 8500 тисяч євро,  якщо вчасно зробити, то на Антошку чекає відмінний результат, світле майбутнє, без підгузків, повноцінне життя. За такий короткий термін наша сім’я не може зібрати всю суму. Тому, змушені просити в людей допомогти нашому синочку для світлого майбутнього», - просить мама Антошки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2191 0480 2735

Скобель Олексій Антонович  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3112
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація