Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитинці необхідна негайна складна операція, без котрої діагноз лікарів перетвориться на смертний вирок.

Допомоги потребує немовлятко Олександра, котра народилася з важкою хворобою. Батьки дуже чекали на першу дитину та не могли й подумати, з якими проблемами зіткнуться, повідомляє кореспондент ТСН.

На крихітку подружжя чекало п’ять років – Юлія довго не могла завагітніти. Коли ж зрозуміла, що чекає первістка, одразу навіть не повірила. "Двадцять тестів, ну не двадцять, а п’ять точно ми зробили, я кажу: я не вірю", - розповіла мама дитинки Юлія Волкова. Жінка каже, що вся вагітність і пологи минули добре, тож батьки не думали, що з дитиною може бути щось не так. Бити на сполох почали, коли донька сильно пожовкла. "Перша дитина, я злякалася. Вранці прокидаюся, беру її, а вона жовтюща", - пригадує жінка.

За кілька тижнів дівчинці поставили страшний діагноз – біліарна атрезія. Це вроджена хвороба, за якої печінка не в змозі виконувати свою функцію і щодня руйнується. "Про біліарну атрезію перший раз чула. І я полізла в інтернет. У Вікіпедії десь у п’ять абзаців було написано, що діти не доживають до півроку. Звичайно, шок. Стало дуже страшно", - зізнається Волкова.

ВідеоБатьки шестимісячної Саши прохають людей допомогти врятувати донечку

Саша від народження живе по медзакладах. У дівчинки важка недуга – біліарна атрезія. Жовч не виводиться з організму й отруює його. Єдиний шанс врятувати дитину - пересадка печінки. Родина вже назбирала дві третини необхідної суми. І дуже сподівається на допомогу небайдужих людей.

Батьки шестимісячної Саши прохають людей допомогти врятувати донечку

Медики твердять, що дівчинці потрібна негайна трансплантація печінки, але в Україні не беруться робити такі операції, бо в Олександри критично мала вага. Їй півроку, вона важить трохи більше 4 кг, але є клініка в Італії, котра готова прооперувати маленьку пацієнтку. "В Україні мені невідомі випадки успішної трансплантації. Далеко не кожна європейська клініка бере таких маловагових дітей до трансплантації. Чесно, мені не снилося, що нам вдасться ту дитину так витягнути, вона була сіра, просто сіра, з кам’яною печінкою", - розповіла завідувач відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених  дитячої лікарні Львова Галина Курило.

Квитки на літак до Італії готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. Вартість самої трансплантації сягає 115 тисяч євро. Батьки вже наскладали 70 тисяч, але самостійно оплатити операцію все одно не можуть. До народження донечки Юлія працювала барменом, її чоловік кухар. За лічені дні заробити або позичити 45 тисяч євро в них можливостей немає, тому й просять про допомогу всіх небайдужих людей. Скільки часу в дівчинки – точно спрогнозувати лікарі не можуть, але вважають, що більше місяця зволікати неможна.

Допомогти врятувати маленьку Олександру може кожен своєю посильною пожертвою на картку Приватбанку 5168 7573 2404 9206. Отримувачем виступає мама дитинки Юлія Волкова.

https://www.facebook.com/groups/1586701278032466/

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції