Крихітній Анюті потрібна негайна допомога

Життя дитини під загрозою

Доля змусила батьків 9-місячної Лазебної Анни з Хмельницького благати про допомогу небайдужих людей.

«Дитина народилася здоровою, але з 4-місячного віку її здоров’я різко погіршилося. Два місяці не могли встановити діагноз, лише після приїзду до клініки Охматдит у вкрай важкому стані після дитячої реанімації міста Хмельницького прозвучав страшний діагноз - Гемофагоцитарний лимфогистиоцитоз. Це рідкісне системне захворювання крові», - розповідають рідні крихітки.

З грудня дівчинку лікують в столичній лікарні «Охматдит». Індукційна терапія – раз на два тижні триває по 5-6 годин. Для маленького організму, каже мама, таке навантаження – є непосильним.

"Хіміотерапію переносить важко, маленька дитина не розуміє, що з нею відбувається. Венки тонкі, складно поставити катетер, буває таке, що 5-6 катетерів може пошкодити", - говорить мама дівчинки.

Водночас лікарі попередили, що злоякісні клітини, які зїдають імунітет, швидко розмножуються, тож вплинути на цей процес медикаментозно неможливо.

"Постійні реіндукційні курси ми не можемо проводити до нескінченості, на якомусь етапі просто ці клітини знову піднімуть голову і тоді ми не візьмемо цей процес під контроль, і вона може загинути", - говорить жінка.

Єдиний вихід – пересадка кісткового мозку за кордоном. Допомогти дівчинці готові італійські медики. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. Вартість операції – 120 тисяч євро. Така сума для родини – не підйомна. Переїхавши з рідного Хмельницького, нині вони змушені винаймати житло, тож, стабільного доходу наразі не мають.

«Зараз стан Анюти стабілізований завдяки регулярній хіміотерапії. Операція - єдиний можливий шлях до життя! Просимо всіх небайдужих допомогти врятувати нашу донечку», - благають батьки дитини. 

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 5168 7573 0841 0960
Лазебна Валентина Вікторівна
р/р 29244825509100
ЕДРПОУ 14360570
МФО 305299

Залиште свій коментар