Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Богданчик потребує негайної допомоги небайдужих

Хлопчику потрібно лікування за кордоном

Ізраїльські лікарі встановили Богдану Вербичу рідкісний діагноз - гемімегалєнцефалія та фокальна епілепсія. У хлопчика легкий ступінь.

"Лікарі призначили медикаментозне лікування, щоб терміново зупинити судоми і відмирання здорових клітин мозку. Також вони рекомендували інтенсивні реабілітації. Богданчик у свої 2 роки і 7 місяців ще не говорить і не ходить сам, але завдяки курсам він робить неймовірні успіхи: розуміє звернену до нього мову, мімікою пояснює, чого він хоче і що він бачить. Лікарі Ізраїлю дають позитивну динаміку, але для цього потрібно проходити інтенсивні курси реабілітацій, де знають такий діагноз і де знають, як працювати з такими дітками", - каже мама Богадчика.

Наступний курс коштує 12.500 тисяч доларів, родина хлопчика у відчаї, бо зібрати таку суму коштів їм не під силу, тому просять небайдужих допомогти. 

"Я в розпачі, адже сума неймовірно велика, я прошу, допоможіть Богданчику зробити кроки до його перемоги.Також Богданчик потребує кожних два місяці придбання медикаментів за кордоном, вартість яких складає 140 євро, тому що наші ліки йому не допомагають. Усім серцем прошу допоможіть врятувати майбутне нашого сина", - просить мама малюка. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7420 2141 6973 

Отримувач Вербич Мар'яна

Залиште свій коментар

Вибір редакції