Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крихітну голівку 8-місячного Даніяра атакувала злоякісна пухлина

Дитині потрібні сотні тисяч доларів на лікування.

Даніяр ріс повноцінною дитиною, але наприкінці травня 2019 його кілька разів знудило, спершу у дитини виявили гідроцефалію, а чергові обстеження показали новоутворення в голівці дитини і метастази в хребті.

«Для вирішення цих глобальних проблем потрібно було спочатку прибрати гідроцефалію, щоб можна було продовжувати подальше лікування. Для цього Даніяр призначили (06.06.2019) операцію з установки шунта в голову, але щось пішло не так (як сказали лікарі так відреагувала пухлина, стався крововилив у пухлину). У Даніяра відключилися майже всі функції, він перестав бачити, чути, їсти і частково рухатися...», - розповідає мама малюка.

Дитину потрібно було негайно оперувати, і батьки вирішили вивести дитину на лікування до Ізраїлю, щоб збільшити шанси малюка на виживання. Вже на наступний день після перельоту під наглядом лікарів Даніяру провели операцію з видаленню одразу двох пухлин.

«Ми були дуже раді такій новини, це був дуже важливий етап в боротьбі з раком. Під час операції взяли біопсію. Після операції у Даніяра частково почали відновлюватися функції, він почав чути і видавати звуки, але як і раніше не бачить, має проблеми з рухом і не може ковтати (харчується через зонд). Ми віримо в краще і будемо працювати старанно для того, щоб відновити функції. Ми дуже просимо всіх про допомогу, щоб оплатити подальше лікування Даніяра. Попередньо 150 тис.дол. - сума неостаточна, тому що можуть знадобитися додаткові дослідження і можливо альтернативне лікування. Дуже просимо всіх молитися за здоров'я нашого синочка і побажати йому швидкого одужання. Будемо дуже вдячні», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

БАНК «ПРИВАТБАНК»

Одержувач платежу: Галієва Юлія Олексіївна (мама)

Номер карти: 5168 7551 0116 2291

АТ «ПРИВАТБАНК»

МФО: 305299

ЄДРПОУ (ОКПО): 14360570

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку на лікування Галієва Данияра

АБО

Реквізити для переказів на банківський рахунок:

відкритий на ім'я Галієва Рустема Узакбаевіча (Rustem Haliiev)

АТ «СКАЙ БАНК» (JSC "SKY BANK", Kyiv, Ukraine)

МФО: триста п'ятьдесят одна тисяча двісті п'ятьдесят чотири

ЄДРПОУ: 09620081

SWIFT: REGBUA2K

Банк кореспондент:

JSC The State Export-Import Bank of Ukraine (Kyiv, Ukraine)

SWIFT: EXBSUAUX

Номер рахунку (UAH, USD, EUR)

26207001050333

IBAN: UA 833512540000026207001050333

Призначення платежу: благодійний внесок на лікування Галієва Данияра

https://www.instagram.com/help_daniyar/

Залиште свій коментар

Вибір редакції