Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Критичний стан Саші змушує його батьків звернутися по допомогу

Дитині на операцію потрібно назбирати десятки тисяч євро за місяць.

9-річний Ротар Олександр на початку цього року потрапив до лікарні у важкому стані. У дитини діагностували заворот кишок, дистрофія передостанньої стадії. Тоді стан хлопчика стабілізували. Але з того часу він все частіше почав потрапляти до лікарень. Діагноз хлопчика на зараз "Хронічна кишкова непрохідність. Стан після накладання обхідного переднього гастро-еюнального анастомозу. Трансверзоптоз, гастроптоз, мегадуоденум. Хронічний колостаз. Гіпотрофія ІІ-ІІІ ст".

«З лютого місяця дитина втратила у вазі 12 кг. Хлопчик повноцінно харчуватися не може, починається рвота. За день може рвати 8-10 раз. Для більш-меньш нормального харчування та підтримки дитині можна давати дитяче харчування для немовлят та деякі продукти в перетертому вигляді», - розповідає мама Саші.

Для подальшого повноцінного життя дитині потрібно провести дорогоцінну операцію за кордоном, де є досвід проведення успішних таких хірургічних втручань. Приблизна вартість лікування 60 тисяч євро і зібрати її треба за місяць, адже стан дитини критичний.

«В разі успішно проведеної операції Сашу очікує 1,5 річна реабілітація. Реабілітація та можливо ще операція буде потребувати фінансових витрат. На теперішній час життя дитини іде на хвилини. Якщо в найближчий час не зроблять терміново операцію, то в хлопчика може бути інфаркт, або він може впасти в кому», - розповідають волонтери, які допомагають у зібранні коштів на лікування.

Реквізити для допомоги:

Райффайзен банк Аваль 4188 3723 8146 0889 Ротар Наталія Борисівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції