Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Критичний стан Тетяни через рак змушує її родину просить про допомогу

Критичний стан Тетяни через рак змушує її родину просить про допомогу

Ускладнення від лікування позначились на здоров'ї жінки.

В жовтні 2019 року Тетяна і її родина були приголомшені діагнозом жінки  - аденокарцинома (рак) G-2 голівки підшлункової залози.

«Починалося все зі слабкості, схуднення, рвоти, пожовтіння шкіри та склер очей. Саме тоді в інституті Шалімова був встановлений основний діагноз. З жовтня до грудня 2019-го маму намагалися відновити та стабілізувати її стан, було проведено декілька втручань, встановлені дренажі по виведенню жовчі з організму, гастроскопію, фіброколоноскопію, безліч аналізів, параентеральне харчування та багато іншого. В грудні 2019 року була зроблена масштабна операція», - розповідає донька Тетяни.

Але пухлину видалити повністю не вдалося через її близькість до печінкової артерії, а далі були тривалі кілька хіміотерапій. Та минулого місяця стан жінки погіршився критично.

«Починаючи з 08.05.2020 року мама перебуває на стаціонарі в клініці. Наразі лікарі намагаються реанімувати маму та всіма способами (крапельниці, параентеральне харчування, додаткові обстеження, щоденні аналізи та ін.) підготувати до термінової операції, оскільки лише операція може усунути цю проблему, яка не дає мамі ні харчуватися, ні пити воду, ні взагалі нормально жити та продовжувати боротьбу зі страшною хворобою - РАК. Велике прохання допомогти зібрати кошти на лікування, операцію, перебування в клініці, реанімацію, медикаменти, терапію…», - просить донька Тетяни.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168 7427 0759 7195 Рєпіна Тетяна Тимофіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції