Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ксенія після ДТП потребує посиленої реабілітації

Дівчинка знову вчиться говорити і ходити

Вже більше 4 місяці Ксенія бореться за своє здорове життя після ДТП.

"Дитина була в комі 2,5 місяці в Україні сказали, що вона безнадійна. У Ксенії важка травма головного мозку мала велику гематому у правій ділянці мозку, яка розсмокталася. Коли ми приїхали через 3 тижні в Чернівці то сталася біда у дитини був інсульт та крововилив в мозк. Потрібна була термінова операція - трипанація мозку. Ми всі молилися та Бог почув наші молитви, операція пройшла успішно", - розповіда мама дитини.

Дівчинка вже почала проходити потрібну реабілітацію у польській клініці. За один місяць лікування батьки сплатили 130 тисяч гривень. Наразі лікарі прогнозують, що потрібно ще два місяці реабілітації.

"Цього тижня нас вчать самостійно сідати на возик та з возика на ліжко. Працюють над правою ніжкою та ручкою, роблять Фанго (парафін) для кращого розігріву м'язів. Після цього краще працює ніжка та ручка. З Ксюшкою два рази на тиждень працює логопед, яка розробляє ротик та язичок. Щоб доня дала свої перші звуки, а потім і слова. Наша родина щодень чекає, коли мозок Ксенії прокинеться та вона згадає своє життя та заговорить", - розповідає мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Картка Універсальна 5168755618049890

Картка для витрат 4149497848447548

Петровська І.Д.

https://vk.com/public132669802

Залиште свій коментар

Вибір редакції