Лейкоз загрожує життю Максима

Дата публікації
Перегляди
3456
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лейкоз загрожує життю Максима

Дитині потрібне дороге лікування

У масці, на лікарняному ліжку він поряд із нею - єдиною людиною, яка залишилась з ним поруч. Максима виховує бабуся. Батько пішов від нього ще до народження, а мати покинула, коли Максимчику було лише два тижні.

" Встала і пішла. Сказала: "Вибачте, тітко Валю, я не можу". І залишила його мені. Крім мене, Максим нікому не потрібен", - говорить бабуся хлопчика Валентина Баркая.

Бабуся віддавала йому останнє. Втім ані вона, ані малий не очікували, що головне випробування в них - попереду. І прийшло воно чотири роки тому.

"Болить. У спині – поясниця", - бідкається хворий на лейкоз Максим Думов.

Саме з цим виснажливим болем він уперше потрапив до лікарні. Спочатку думали, що хворі нирки. Але лікарі приголомшили.

"Підтвердився лейкоз – гострий лімфообласний лейкоз. Лежали ми десять місяць, приймали цю хіміотерапію", - – говорить бабуся хлопчика Валентина Баркая.

Вони продали усе, що могли. Гроші збирали усім миром - і домоглися стійкої ремісії. На цілі півтора року хлопчика відпустили додому. Лікарі сподівались, що Максим повністю одужав. Але хвороба атакувала знову.

"У листопаді 2016 року він поступив повторно - діагностований кістково-мозковий рецидив. Зараз дитина отримує блоки хіміотерапії рецидивної. Надалі ще два роки підтримуючої хіміотерапії", - каже дитячий гематолог Ольга Серневич.

"І знову ми лежимо в лікарні. Уже високодозована хіміотерапія. І він переносить її набагато важче", - говорить бабуся.

Вона не може стримати сліз, адже на нове лікування грошей треба удвічі більше. Від цього залежатиме життя онука.

"Двісті тисяч гривень. Грошей немає звідки брати – я на пенсії. Ну, лише дитячі гроші, які отримую, і пенсія", - каже бабуся.

Їй залишається єдине - просити про допомогу небайдужих. Якщо гроші зберуть, і всі ліки закуплять - Максим може одужати. Шанси на це дуже великі, кажуть лікарі. І хлопчик дуже сподівається, його врятують, щоб "вирости і працювати", каже Максим.

Від здійснення мрії його відділяють кілька блоків хіміотерапії, опромінення, а потім - дороге підтримуюче лікування.

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк"

№ картки 5168 7427 0456 7530

Баркая Валентина Володимирівна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3456
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація