Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі 6 років не можуть встановити діагноз Валерії – їй потрібне обстеження за кордоном

Попередній рахунок не перевищує трьох тисяч доларів

Допомоги небайдужих потребує Валерія Гутник. Майже 6 років Лєра лікується в Україні, але лікування не приносить результату. Різні лікарні, безліч діагнозів, рекомендацій, але хвороба повертається знову. 

«На жаль остаточного діагнозу мені так і не можуть поставили. 6 років ставили та лікували хворобу Крона, та її в мене не виявилось. Ставили мієлодиспластичний синдром,  ідіоматичний мієлофіброз, аутоімунний гепатит. Але цих хвороб в мене не виявилось. І все це я мусила спростовувати своїм коштом, навіть в закордонній референтній клініці», - розповідає Валерія.

Зараз стан Валерії знову суттєво погіршується. Постійна слабкість, болі, набряк живота, нудота і жменя ліків кожен день. Щоб нарешті встановити вірний діагноз та призначити адекватне лікування, родиною було прийното рішення обстежитись за кордоном.

«Турецька клініка виставила попередній рахунок - 2700 доларів. Сума та необхідні обстеження можуть корегуватись після консультації з професором клініки. Також додатково будуть потрібні кошти на перебування в Туреччині. Ми терміново подали документи на виготовлення закордонного паспорту, і як тільки він буде готовий, відразу потрібно їхати в клініку», - кажуть друзі жінки і благають небайдужих людей долучитись до зборів.

Реквізити для допомоги:

Картка Приват Банку: 5168 7422 0566 0677

Картка банку Аваль: 4188 3723 5098 7805
отримувач Гутник Валерія Валентинівна


Залиште свій коментар

Вибір редакції