Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі в Китаї готові допомогти Остапчику побороти його важкий стан

Більше 16 тисяч доларів потрібні на реабілітацію дитини.

Остапчик народжувався під час важких пологів, і з'явився на цей світ без дихання. Він потрапив до реанімації з важкою гіпоксією, крововиливом в мозок і судомами. Лікарі виходили малюка, але й досі батькам доводиться боротися за здоров’я сина, бо у свої 2,5 рочки малюк не тримає голівку, не перевертається і не сидить, відсутній смоктальний рефлекс, важка затримка в психико-моторному розвитку.

«Все наше життя перетворилася на боротьбу. Спочатку це була боротьба за життя, потім боротьба з судомами, боротьба із спастикою, постійні курси реабілітації, консультації, відвідування семінарів, народних цілителів, остеопатії, мануальника... Позитивні результати з розвитку дитини збиралися по крупинках. Але в березні цього року доля знову підкинула нашому сонечку нелегке випробування. Стан Остапчика різко погіршився, по МРТ у нього діагностували прогресування внутрішньої гідроцефалії. У терміновому порядку була проведена операція на головному мозку (кисть-вентрикулостомія шляхом ендоскопії). Ця хвороба і перенесена операція перекреслили всі наші так важко здобуті позитивні результати», - розповідає мама Остапа.

Батьки не опускають рук, адже лікарі запевняють, що поки дитина маленька, її організм готовий відновлюватись, тож потрібно лише не втративши часу відвідувати реабілітації. Батьки підшукали клініку в Китаї, яка має досвід ставити на ноги дітей, які мають такі самі діагнози, як у Остапа.

«Прошу, дайте Остапчику шанс. Допоможіть йому поїхати на курс інтенсивної реабілітації до Китаю. Ми віримо, що там нам допоможуть, але, на жаль, наші фінансові можливості вже вичерпалися, і нам не подужати суму виставлену в рахунку на лікування - 16 доларів США», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк 4149 4391 0528 9494 Папа - Анцибор Дмитро Юрійович

https://www.facebook.com/groups/1856500828013619

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції