Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі в Туреччині борються за життя Олега

У юнака діагностували рак крові.

Взимку цього року Лисьонкову Олегу поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз, родина одразу вирішила везти юнака на лікування до Туреччини, де почався прийом хіміотерапії.

«Все почалось з запалення лімфовузлів та температури, звернулись до клінік у Харкові, зробили аналіз крові, лікар сказала, що завищені лейкоцити та низка інших показників», - розповідають друзі юнака.

Олег пройшов 1 курс хіміотерапії тривалістю 25 днів, для того, щоб вийти в ремісію, а потім почався етап закріплення лікування, все здавалося йшло за планом, але у Олега різко погіршилося самопочуття і за результатами обстеження трапився рецидив. "Для нас це великий шок, так як ми чекали решту 3 блоку і довгоочікуване «здоровий». За 7 місяців лікування ми витратили більше 85000 $, фінансові ресурси сім'ї вичерпані, ми змушений стукати в усі двері, тому що для повного одужання нам потрібно зробити трансплантацію кісткового мозку, на яку необхідна сума 126 200 $. Це величезний гроші для нашої родини і надія одна - це допомога не байдужих людей", - розповідають рідні Олега і просять допомогти зібрати кошти. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 9615 9636

Лисьонков Олександр

https://www.instagram.com/katkaovdiyenko/

Залиште свій коментар

Вибір редакції