Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вашої допомоги потребує крихітна Злата

Дитину прооперували в Іспанії.

Термінової  допомоги потребує Злата Шелетецька. Їй всього кілька місяців, але вона вже має боротися за життя.

«Ще під час вагітності, на 36 тижні, ми дізналися про страшний діагноз  маленької  - аневризма вени Галена.  Це дуже рідкісна патологія судин головного мозку,  тож вона потребує надскладної операції.  До останнього сподівалися, що після народження діагноз не підтвердиться. Щоб не ризикувати життям малечі, 5 жовтня була проведена операція кесаревого розтину. Однак діагноз підтвердився», - розповідає мама дівчинки.

Аномальне сплетіння судин і розширення спричиняє неправильний кровоток, венозна і артеріальна кров змішуються, через що головний мозок не отримує достатньо кисню і поживних речовин. Також йде велике навантаження на роботу серця. Маленькій не можна напружуватися і плакати, щоб не спричинити крововилив. Однак шанс врятувати життя дитини і забезпечити нормальний розвиток є.

«17 січня Златі була проведена успішно операція відомим васкулярним нейрохірургом Леопольдо Гімараенсом. Нас збиралися виписати через три дні, але після операції, через 9 годин сталося ускладнення, відбувся масивний крововилив в шлуночки головного мозку. Злата була в дуже важкому стані, але лікарі змогли стабілізувати її, поставили дренаж, щоб прибрати внутрішньочерепний тиск і уникнути пошкодження головного мозку», - додає мама дівчинки.

Такі події були непередбачуваними і фінансів на додаткове лікування у родини немає. За всі додаткові місяці перебування в клініці, родина вже завинила більше 30 тисяч євро. Вони просять небайдужих людей допомогти в оплаті лікування. 

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7573 3191 0986 отримувач - Шелетецька Людмила Петрівна

https://www.facebook.com/groups/798141510372208/

Залиште свій коментар

Вибір редакції