Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лише трансплантація кісткового мозку може врятувати життя Єви

Дівчинці потрібна трансплантація, яку можуть провести лише за кордоном.

Осінь два роки тому для Єви стало часом випробування, тоді 10-річна дівчинка потрапила в дитячу міську лікарню №3 м.Маріуполь з гострими болями в спині, ногах і температурою. Пройшовши безліч аналізів, зробивши рентген та УЗД, ставлять діагноз: Реактивний артрит кульшових суглобів.

«Два місяці Єву лікують антибіотиками і знеболюючою, але легше не стає! Після планових аналізів здачі крові, у неї виявляють 2% лейкоцитів вище норми», - розповідає мама дівчинки.

Дитину спершу відправляють на інше лікування до Харкова, а звідти до Запоріжжя. Вже у тамтешній лікарні в гематологічному відділенні у дівчинку беруть пункцію, яка показує 90% лейкоцитів, що свідчить про онкологічне захворювання крові.

«Тоді Єві починають робити хіміотерапії протягом року і 1 грудня 2018 року Єву повертаються додому на суху хімію, і раз на місяць вони їздили в Запоріжжі на здачу аналізів і раз в три місяці - на планову пункцію! Все йшло добре, але в цьому році в листопаді в неї стався рецидив», - розповідають друзі родини.

Зараз дівчинки знову проходить потрібне лікування, але цього разу лікарі констатують, що без трансплантації кісткового мозку здолати хворобу Єві не вдасться. Тож дитину готують відправити до Білорусії, де можуть провести трансплантацію, але за послуги білоруських лікарів доведеться сплатити більше 120 тисяч доларів. Родина дівчинки благає допомогти небайдужих якомога швидше зібрати потрібну суму, щоб відправити дитину на лікування!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк5168 7551 1305 0021

Погоріла Марина

https://www.instagram.com/evapogorelaa75/?hl=uk

Залиште свій коментар

Вибір редакції