Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лише закордонна трансплантація кісткового мозку може зберегти життя Павлу

На її проведення потрібні десятки тисяч доларів.

33-річному Павлу рік тому поставили діагноз - "В-клітинний гострий лімфобластний лейкоз"  і світ навколо кардинально змінився.

«За кілька місяців до того, я почала помічати, що з активної, позитивної, спортивної людини мій чоловік перетворився на постійно перевтомленого, сумного... З кожним днем йому ставало все гірше. Коли ми зробили перший аналіз крові, то вже тоді стало зрозуміло, що справа не з простих. Коли у Києві встановили точний діагноз, то нас терміново поклали до лікарні  і одразу почали курс хіміотерапії», - розповідає дружина Павла.

Спершу організм чоловіка позитивно зреагував на лікування, і була досягнена ремісія, але в ході одного з потрібних переливань крові, був заражений гепатитом С, який вже встиг вразити печінку. На час його лікування хіміотерапію довелося припинити, і це зіграло свою роль – стався рецидив.

«Зараз мій чоловік проходить лікування в Дніпрі за новим протоколом. Йому необхідна трансплантація кісткового мозу, яку проводять лише за кордоном, і коштує вона приблизно 200 000 доларів. В нашої сім'ї немає таких грошей», - каже дружина Павла і просить посильної матеріальної допомоги, щоб встигнути врятувати чоловіка і батька свого крихітного сина.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 
4149 4390 0309 2875
Яценко Олена  

Картка Райфайзен Банк Аваль 
4119 9790 0537 8752
Yatsenko Olena


Залиште свій коментар

Вибір редакції