Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленька Міла потребує допомоги небайдужих людей!

Дівчинка має рідкісну недугу.

У Міли діагноз: важкий комбінований імунодефіцит, Омен-синдром . В Україні це друга дитина з таким синдромом.

Дівчинка ослабла після планового щеплення в один рік. Почала часто хворіти. За кілька місяців у дівчинки виникла еритема на щічках, висип по тілу, свербіж. Дівчинку почали лікувати і намагалися встановити точний діагноз. Але бажаного результату не досягли. Тож батьки вирішили відвести доньку до Москви, де рекомендували трансплантацію кісткового мозку. Діти з таким діагнозом без трансплантації живуть не більше 2-х років.

"З 14 по 22 жовтня ми обстежувалися в клініці Білорусії , вони погодилися проводити подальше лікування , пошук донора і трансплантацію, і була озвучена ціна життя нашої донечки - 170 тис. дол", - розповідає мама дівчинки.

Самостійно в короткі терміни назбирати потрібну суму у родини немає можливості, до того ж, стан Мілочки погіршується через хронічну діарею , зволікати з проведенням трансплантації не можна , а клініка вимагає 100 % передоплату.

"Я і вся наша сім'я благаємо про допомогу ! Будемо раді будь-якій допомозі : матеріальної , інформаційної , молитовної", - просить мама дівчинки.

тел. 050-923-97-33 Наталія

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК:

номер картки 5168755321119154

Ненашева Наталія Павлівна

https://vk.com/milanakamlenokhelp

Залиште свій коментар

Вибір редакції