Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленька Наталочка з Ужгорода потребує негайної допомоги

Дитині потрібне лікування за кордоном

Наталочці Бадо завтра виповниться рік. А місяць тому у дитинки виявили злоякісну пухлину мозку.

«14.04.2018р. їй зробили надзвичайно ризиковану, але унікальну та успішну операцію з видалення 100% пухлини (анапластичної епендимоми Grade 3) головного мозку в Закарпатському обласному нейроцентрі. 07 травня вона перенесла ще одну складну операцію – їй вставили шунт для відкачування зайвого ліквору. Як тільки стабілізується стан дитини та пройде пост-операційний період (10-14 днів) їй терміново необхідно проходити хіміотерапію», - розповідають рідні дівчинки.

Через те, що дівчинка ще зовсім маленька, мамі Наталочки порадили звернутися у спеціалізовані закордонні клініки, де є можливість комплексного лікування.

«Ми звернулись в Ізраїль, Німеччину, Австрію, Угорщину, в ті, які спеціалізуються на пухлинах головного мозку в дитячому віці. Жодна з клінік не погоджується розпочати лікування, не маючи принаймні на своєму рахунку від нас оплати 50 тисяч євро. Хіміотерапія повинна розпочатись вчасно, не пізніше 3-5 тижнів після видалення пухлини. Час швидко спливає, силами небайдужих людей зібрано всього 10 тисяч євро. Родина власних коштів не має, тож просимо про допомогу», - просять рідні Наталочки.  

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку на Пахомову Наталію Альбертівну

5168 7422 1274 0330 грн (UAN)

www.facebook.com/groups/1745821052386488/

Залиште свій коментар

Вибір редакції