Маленька Валерія з Луганська потребує невідкладної допомоги

Дитині потрібне термінове лікування закордоном

Ураження всіх органів - від суглобів до зорових нервів. Усе це пережила 2-річна Валерія з Луганська. У неї порушений обмін речовин. Через затримку рідини в організмі утворюються токсини. Ця хвороба унікальна, бо на неї занедужує лише 1 малюк на 150 тисяч. Але шанс на повноцінне життя дівчинка має. Для цього потрібна пересадка кісткового мозку вартістю 100 тисяч євро.

Вона хвора на мукополісахаридоз. Це коли рідина накопичується й не виводиться з організму. Утворені токсини уражають всі органи. Ураження страшне, бо постійно прогресує і затримує розвиток дитини. Діагноз Лєрі поставили лише місяць тому. До того 10 обстежень та кілька операцій.

"У неї була дуже велика голова для її трьох місяців. З 3 до 6 місяців голова наросла дуже-дуже сильно. Ось на сьогоднішній день у неї встановлена програмована помпа в голові, яка виводить рідину їй в черевну порожнину", - розповідає мама дівчинки.

Її порятує лише пересадка кісткового мозку, - кажуть лікарі. Лише так організм зможе самостійно виробляти фермент, який відновить правильний обмін речовин.

Таку необхідну операцію роблять лише за кордоном. Ще треба знайти донора, бо мама й тато не підходять, і закупити ліки. Родина переїхала з окупованого Луганська у Київ і нині їхній тато – єдиний годувальник. А на лікування треба назбирати 100 тисяч євро.

Поки що ж малеча відважно переносить усі процедури.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4978 3504 7665

Разінкіна Тамара

https://vk.com/pomogem_lero4ke_vmeste

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: