Маленька Віка переборола рак, допоможіть їй не втратити ніжку

Дівчинка потребує перевстановлення ендопротезу.

Чотири роки тому маленьку Віку спіткала біда. Зараз їй вкрай важко ходити, біль практично не вщухає, відразу помітно, що одна ніжка коротша за іншу.

Матір дівчинки Тетяна Соловйова каже, що Віка завжди росла активною та здоровою дитиною, але 1 вересня, саме коли час іти до школи, Віка поскаржилася на біль у ніжці. А далі — численні обстеження, консультації та страшний вердикт лікарів — рак.

Майже рік дівчинка провела в лікарні. Після курсу хіміотерапії Віка перенесла 6 надскладних операцій на ніжці, лікарям довелося видалити 17 сантиметрів кістки, на місці ураженої ділянки – їй встановили протез, але, він на жаль, не прижився.

Вся нога дівчинки в страшних рубцях. Онкозахворювання дівчинка здолала, але бігати, як і раніше, вона не може. Здорова ніжка в неї росте, а уражена — ні. Через термін придатності металевий спис вже за кілька тижнів мають видалити. Дівчинці терміново потрібно встановити ендопротез, інакше вона просто втратить ногу.

Вартість ендопротезу німецького виробництва, який "ростиме" разом з дитиною коштує понад мільйон гривень. Зібрати таку суму Соловйовим не під силу. Три роки поневірянь по лікарнях повністю виснажили родину. Єдина надія — допомога небайдужих.

"Якщо ми ці кошти не назбираємо, можуть відрізати їй ніжку, просто бере страх, як далі з таким жити – без ніжки, а жити чи навіть існувати", — говорить матір Віки.

Реквізити для допомоги:

Номер картки "Приватбанку" — 5168 7572 9104  8454

Соловйова Тетяна Талимонівна 

ВідеоДівчинка з Рівненщини потребує термінової операції, яка врятує її від інвалідності

Залиште свій коментар