Маленький Вова завдяки вам може отримати повноцінне життя

Сотні тисяч гривень потрібно зібрати за місяць.

Чайківський Володимир скоро святкуватиме свій третій день народження, та з півторарічного віку малюк хворіє і зараз потребує фінансової допомоги для лікування.

«Тоді ми потрапили у лікарню, де нам поставили діагноз: вірусний енцефаліт. Майже місяць ми перебували в реанімації у дуже тяжкому стані, потім нас перевели у неврологічне відділення у стані мозкової коми, і з того часу почалися судоми. Вони були різні: різної тривалості та інтенсивності. Лікування, що нам призначалося, давало короткочасний ефект, або зовсім не впливало на стан судом», - розповідає мама Вови .

Будь-які успіхи в лікуванні і реабілітації дитини кілька нападів зводили нанівець. Зараз лікарі наполегливо рекомендують встановити дитині VNS-стимулятор, який зменшить або взагалі зупинить напади.

«Ця операція є рідкісна, і на території Західної України її ще не проводили, та ми маємо шанс на те, щоб нас оперував канадський професор, який щорічно приїжджає у Львів з благодійною місією. Нам потрібно лише придбати апарат. Дитина мучиться щоденно, не було жодного дня, щоб ні разу не було судом. Вони постійно, і ти не знаєш, коли буде наступний. Самі ми не в змозі придбати цей апарат, просимо вашої допомоги», - благає мама Володимира. 

Вартість такого апарату - 704 тисячі гривень, і зібрати ці кошти потрібно за місяць, до приїзду лікаря в Україну.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168755609045196
Чайківська Надія Петрівна


https://www.facebook.com/profile.php?id=100015243480632

Залиште свій коментар