Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глядачі ТСН допомогли зібрати достатньо коштів на лікування попеченого Ярославчика

Лікарям вдалося поліпшити стан малюка, його перевели з реанімації до звичайної палати.

Наприкінці листопада журналісти ТСН показали історію Миссоріна Ярослава, який опинився з опіками в лікарні і закликали небайдужих долучитися до збору коштів на порятунок його життя. У свої неповні два рочки він вже навчився гарно ходити, і як всі дітки - вкрай непосидючий і допитливий. І це, на жаль, призвело до негативних наслідків.

«В будинку не було газу, тож варили їсти на невеличкий електроплиті на хиткому столі. Мама кілька разів дитину відводила від столу! Але доля секунди і малюк перехилив на себе каструлю з окропом», - розповідають рідні малюка.

ВідеоБатьки хлопчика, який перекинув на себе каструлю з окропом, просять небайдужих про допомогу

У Дніпрі борються за життя малюка, що на очах у матері перекинув на себе каструлю з окропом. У хлопчика, якому ще немає й двох років, половина тіла в глибоких опіках. Лікарі жодного прогнозу не дають та закликають батьків бути вкрай уважними і не підпускати дітей до небезпеки.

Батьки хлопчика, який перекинув на себе каструлю з окропом, просять небайдужих про допомогу

Стан малюка був тяжкий, маленький Ярослав перебував у реанімації, у дитини 30 відсотків опіків 2-3 ступеня. Обпечені майже все тільце.  

За кілька днів після виходу сюжету в ефір, небайдужі глядачі ТСН зібрали на рахунок фонду, який опікується малюком, достатню суму на лікування і Ярослава, і інших діток з цієї реанімації, які потребували фінансової допомоги. 

Мама Ярослава і волонтери вдячні всім, хто не залишився байдужим до долі хлопчика. Ярослава вже перевели з реанімації, його стан поліпшується. Волонтери продовжують забезпечувати малюка всіма потрібними медикаментами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції