Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленький Єгорко не впорається з недугою без вашої допомоги

Дитині потрібна дорога операція

Родина Заболотного Єгора з Харківщини сподівається на допомогу небайдужих, щоб провести операцію з кохлеарної імплантації, яка коштує 27 тисяч євро.

«Наша історія почалася ще через місяць після народження ... Тоді дитина стала млявою, блідою і ми відразу поїхали в лікарню. Як виявилося - у нас був крововилив ще при народженні, але його на другу добу життя не помітили і він місяць себе ніяк не проявляв. Через такий тривалий час без лікування крововилив спричинив анемію, сепсис і менингоенцефаліт», - каже мама хлопчика.

Щойно хлопчика вилікували, стало відомо, що малюк не чує. Дитині було встановлено діагноз двостороння сенсонервальна глухота.

«Єдиний вихід повернути дитині слух - це кохлеарна імплантація. До державної черги ми стали під номером 399, але оскільки програма не фінансується в повному обсязі, чекати занадто довго ... Почали збір на кохлеарний імплант самостійно, за два місяці зібрали 2400 євро, але це занадто мало для досягнення мети, а відлік часу йде на місяці. Просимо вашої допомоги», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк гривня: 5168 7573 5954 9294

Скріпцова-Заболотна Крістіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції