Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама 3-річного Влада благає врятувати сина

Жінка молить про посильну фінансову допомогу

У маленького Владика у 5 місяців діагностували ракову пухлину і життя малюка опинилося під загрозою.

«Прошу всіх небайдужих врятувати сина, бо рідних, хтоби міг хоч якось допомогти, у мене просто немає. Я Чибук Аня – сирота, рано втратила своїх батьків, а зараз ще й залишилась наодинці із хворим на страшну хворобу сином, якого виховую самотужки. Владиславчик народився здоровою дитиною і до 5 місяців я просто насолоджувалася материнством. Діагноз: Нейробластома екстраинтравебральна на рівні Th8-L5, прозвучав як грім серед ясного неба», - розповідає жінка.

Коли малюку було 7 місяців його вперше прооперували, а далі були 6 блоків хіміотерапії, після яких настала ремісія. Проте лікування не припинялось, були додаткові обстеження і ще кілька хімій.

«На третьому блоці хімії стався рецедив, син був у край важкому стані. Тоді стан Владиславчика стабілізувався і весь 2017 Владиславчик провів в Україні, де кожні 3 місяці проходили обстеження. Останне МРТ показало, що пухлина почала рости. А обстеження в Туреччині, завдяки коштам волонтерів із Італії показало, що Владиславчику потрібно терміново провести операцію аби пухлина не защемила нервові кінцівки і не призвела до незворотніх тяжких наслідків. Наразі Турецька клініка виставила рахунок на 14 500 дол», - розповідає мама хлопчика і просить про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 2191 0855 Чибук Ганна Дмитрівна 

Залиште свій коментар

Вибір редакції