Мама чотирьох діток Катя потребує вашої допомоги

Жінці потрібне коштовне лікування.

Боротьба за життя і здоров'я Каті триває в одній з Житомирських лікарень. У жінки діагноз – в’ялогранулююча рана голови та шії. Сепсис. Вторинна деструкція потілічної кісткі піраміди скроневої кісткі з переходом на кісткі основи черепа. Деструкція шийно хребців (остеомієліт) С1-С6. Гостра гнійній середній отит.

«Почалося все після третіх пологів (кесарів). Упав імунітет. Спочатку на шиї було ущільнення у вигляді запаленого лімфовузла, пухлина збільшувалася, після її прокололи, на місці проколу з'явилася виразка, що не заживала, а незабаром почала розростатися і гнити», - розповідає подруга жінки.

Зараз лікарі роблять все можливе, щоб вилікувати Катю і щоб її рана загоїлася, адже вона спричиняє великий біль і напряму загрожує життя матері чотирьох дітей.

«Через день проводяться перев'язки і очищення уражених ділянок, все це робиться під легким наркозом, прогнозів лікарі поки ніяких не дають, рана не загоюється, внутрішній стан хребців поки ще під питанням, вона майже не ходить сама, не тримає голову, лікарі забороняють вставати, так як кістки уражені і лікарі побоюються перелому хребта. Стан Каті змінюється - коли "капають" настрій бадьоріше, при перев'язках після наркозу погіршується», - додає подруга.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк №5457 0822 8151 9061

Катерина Ігоревна Книженко.

https://www.facebook.com/saveKatyaKnigenko/

Залиште свій коментар