Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Данилка благає про допомогу для реабілітації її сина

Хлопчику потрібне тривале лікування.

Мама Бахшиєва Данила просить небайдужих людей відгукнутися на її прохання допомогти в лікуванні сина. Її син особлива дитина з інвалідністю. Хлопчик не може самостійно навіть сидіти. Сильний тонус сковує все тіло хлопчика, тож дитині потрібна посилена реабілітація.

«Для того, щоб дитина могла зробити на перший погляд звичайні речі: сидіти, стояти, натискати, говорити – їй потрібно всього лише рости, то для моєї Дані потрібне терпіння і багато годинної праці. У мене вже просто не вистачає фізично сил (він важить 30 кг) носити його на руках. Я зі страхом і сльозами на очах думаю, що сили стають все менше. Хочу допомогти своєму сину, але, на жаль, мої спроби не дають належного результату», - каже мама хлопчика.  

Жінка розповідає, що державних виплат ледь вистачає на їжу, тож зібрати кошти на потрібну тривалу реабілітацію у неї немає можливості.

«На жаль, діагноз ДЦП не може бути виліковний одним курсом, це постійна реабілітація, щоденна праця дитини, і я звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою, щоб допомагати дитині боротися з цією недугою. Лікування та курси реабілітації дуже важливі і потрібно проводити постійно, а для цього необхідні чималі кошти. Допоможіть здійснити мрію. Допоможіть нам обійняти один одного», - просить жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7427 1951 4204

Ощадбанк 5167 4901 9533 5980  

Бахшиева Людмила Володимирівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100025813271303

Залиште свій коментар

Вибір редакції