Мама Данилка благає про допомогу для реабілітації її сина

Хлопчику потрібне тривале лікування.

Мама Бахшиєва Данила просить небайдужих людей відгукнутися на її прохання допомогти в лікуванні сина. Її 8-річний син особлива дитина з інвалідністю. Хлопчик не може самостійно навіть сидіти. Сильний тонус сковує все тіло хлопчика, тож дитині потрібна посилена реабілітація.

«Для того, щоб дитина могла зробити на перший погляд звичайні речі: сидіти, стояти, натискати, говорити – їй потрібно всього лише рости, то для моєї Дані потрібне терпіння і багато годинної праці. У мене вже просто не вистачає фізично сил (він важить 30 кг) носити його на руках. Я зі страхом і сльозами на очах думаю, що сили стають все менше. Хочу допомогти своєму сину, але, на жаль, мої спроби не дають належного результату», - каже мама хлопчика.  

Жінка розповідає, що державних виплат ледь вистачає на їжу, тож зібрати кошти на потрібну тривалу реабілітацію у неї немає можливості.

«На жаль, діагноз ДЦП не може бути виліковний одним курсом, це постійна реабілітація, щоденна праця дитини, і я звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою, щоб допомагати дитині боротися з цією недугою. Лікування та курси реабілітації дуже важливі і потрібно проводити постійно, а для цього необхідні чималі кошти. Допоможіть здійснити мрію. Допоможіть нам обійняти один одного», - просить жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк Бахшиєва Людмила Володимирівна 5168757301374684

Залиште свій коментар