Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Льоні благає допомогти зібрати кошти на термінове лікування для сина

Хлопчика треба негайно доправити на трансплантацію кісткового мозку.

Леоніду Гриневу з Кременчука влітку 2019 році діагностували гострий лімфобластний лейкоз з групою високого ризику, проте спочатку симптоми сприйняли за звичайне запалення вуха.

«У сина піднялася температура, яка трималася декілька днів, слабкість та запаморочення, та почало боліти вухо. Лікар лор призначив лікування, отит минув, проте температура трималась. Здали кров і за нею визначили. На наступний день нас направили до Полтави. Леонід 4 місяці лікувався в дитячій міській клінічній лікарні, де отримував протокольну поліхіміотерапію. Потім його перевели до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», де пройшли 3 блоки хіміотерапії та почали другий протокол лікування», - розповідають рідні хлопчика.

Але такого лікування, щоб одужати, у випадку Льоні недостатньо, комісія гематологів заявила, що необхідна трансплантація кістного мозку від нерідного донара. Такі поки проводять лише за межами України.   

«Пересадку кісткового мозку має оплатити Міністерство охорони здоров’я, але пошук донора коштуватиме для нашої родини 30 тисяч євро. Проживання, переліт – за власні кошти. Документи на трансплантацію подавали до Італії та Німеччини. Клініка з Італії надіслала відповідь, що готова прийняти на відповідне лікування. Проте сума, яка необхідна для лікування, є непідйомною, оскільки сина виховую сама», – розповідає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

 5168 7427 0734 6403

Картка ПриватБанку долар США

4149 4991 3856 0733

IBAN: UA 453052990000026202883618197

Гринева Анастасія Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції