Мама Олексійка просить допомогти їй зібрати кошти на операцію для сина

На чергове хірургічне втручання потрібно зібрати 20 тисяч гривень.

Коваль Олексійко у два місяці потрапив до лікарні з сильними судомами. Лікарі діагностували у малюка гостре порушення мозкового кровообігу, яке спричинило ще кілька вагомих вад у стані дитини.

«Кожні 2 місяці Олексій проходить стаціонарне лікування в неврологічному відділенні до 1 року. З 1 року відвідуємо центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи. За перший рік відвідування Льоша навчився тримати голову, сидіти і 2,5 року ходити з підтримкою. В 5 років було виявлено порушення функцій опори і ходьби, що стало причиною хірургічного втручання. Була проведена операція - тимчасове блокування зони росту головки стегнової кістки з обох боків. Після операції Льоша навчався заново ходити в спеціальних пластикових протезах», - розповідає мама хлопчика.

Хлопчик і далі веде боротьбу за здорове майбутнє. Він мужньо переживає всі випробування, та от у родини Олексійка вже не вистачає коштів, щоб вилікувати сина.

«Після чергового обстеження в серпні місяці у Льоші виявили, що одна нога довша за іншу на три сантиметри. Тому потрібна заміна гвинтів обох тазостегнових кісток. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу для проведення операції і післяопераційний період. Величезне прохання, хто може допомогти. Сума збору 20 000 грн», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги

Номер карти 4149497802637050

Карта ПриватБанк

Коваль Юлія Миколаївна

Залиште свій коментар