Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Олексійка просить допомогти їй зібрати кошти на операцію для сина

На чергове хірургічне втручання потрібно зібрати 20 тисяч гривень.

Коваль Олексійко у два місяці потрапив до лікарні з сильними судомами. Лікарі діагностували у малюка гостре порушення мозкового кровообігу, яке спричинило ще кілька вагомих вад у стані дитини.

«Кожні 2 місяці Олексій проходить стаціонарне лікування в неврологічному відділенні до 1 року. З 1 року відвідуємо центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи. За перший рік відвідування Льоша навчився тримати голову, сидіти і 2,5 року ходити з підтримкою. В 5 років було виявлено порушення функцій опори і ходьби, що стало причиною хірургічного втручання. Була проведена операція - тимчасове блокування зони росту головки стегнової кістки з обох боків. Після операції Льоша навчався заново ходити в спеціальних пластикових протезах», - розповідає мама хлопчика.

Хлопчик і далі веде боротьбу за здорове майбутнє. Він мужньо переживає всі випробування, та от у родини Олексійка вже не вистачає коштів, щоб вилікувати сина.

«Після чергового обстеження в серпні місяці у Льоші виявили, що одна нога довша за іншу на три сантиметри. Тому потрібна заміна гвинтів обох тазостегнових кісток. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу для проведення операції і післяопераційний період. Величезне прохання, хто може допомогти. Сума збору 20 000 грн», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги

Номер карти 4149497802637050

Карта ПриватБанк

Коваль Юлія Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції