Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Володі просить допомогти зібрати кошти на реабілітацію сина

25 тисяч гривень коштує кожен курс для хлопчика.

Володя з братиком народжувалися передчасно на сьомому місяці вагітності, були обоє з маленькою вагою, але ось Володя був зовсім слабенький і разом з підтіканням навколоплідних вод, відсутністю кисню, у нього почалися порушення роботи мозку і утворилися багато кіст.

«В 1,5 рочки лікарі поставили діагноз ДЦП. Всі 6 років наша родина завзято докладає зусиль, щоб відновити здоров`я Вовчика. Спочатку Вова сильно відставав у розвитку від рідного брата, тому ми почали  шукати ефективні методи лікування і позитивний досвід лікарів за кордоном. Вже за півтора року син суттево прогресує і відновлюється завдяки ефективній, науково-обґрунтованій і безболісній реабілітації БДА (Біомеханічна реабілітація), яка проходить в Києві з сертифікованими спеціалістами із Сербії. Навіть українські лікарі відзначили суттєві покращення стану Вови і рекомендують продовжувати лікування до моменту самостійної ходьби», - каже мама Володі.

Зараз Володя наближається до цієї мети, але потрібні постійні і безперервні реабілітації, але один курс коштує 25 тисяч гривень. Для родини таку суму зібрати кілька разів на рік майже нереально, тому вони просять про посильну допомогу від добрих людей.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 4149 4996 4976 0376 Євтухова Олена Олександрівна (мама Володі)

Група підтримки в соцмережі:

https://www.facebook.com/groups/VovaEvtuhov/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції