Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маргаритка має захворювання крові, яке потребує коштовного лікування

Батьки мріють відвести дитину на лікування за кордон

Мама Рити Попруги пригадує, що одного з ранків донька прокинулася з ґулею на голові, яка давала сильний біль. Після огляду в поліклініці батьків заспокоїли, що це легке запалення і призначили лікування, яке виявилось безсильним впродовж тижнів лікувань.  

Коли дитину направили на додаткове обстеження, виявилось, що це пухлина, яка роз’їла кістку. Був поставлений діагноз фіброзна дисплазія тім'яної кістки справа і рекомендовано оперативне лікування, щоб запобігти ураження мозку.

«1 березня нам була проведена операція з видалення вогнища деструкції тім'яної кістки справа. Недолік кістки був закритий титановою пластиною. Було уточнено діагноз - гістіоцитоз з клітин Лангерганса. Це дуже рідкісне захворювання крові. Це не рак, але в нашій країні його лікують виключно хіміотерапією», - розповідає мама дитини.

ВідеоСотні школярів об'єднались у Дніпрі, щоб врятувати від хвороби Маргариту Попругу

Пухлина знищила третьокласниці  Маргариті кістку на голові, тож ушкодження довелося прикрити титановою пластиною. Але найважче стало подолати рідкісну хворобу крові, що спричинила утворення. Її успішно лікують лише за кордоном. Оскільки родина вичерпала усі можливості зібрати кошти, на допомогу кинулися школярі.

Сотні школярів об'єднались у Дніпрі, щоб врятувати від хвороби Маргариту Попругу

Батьки бояться, що хіміотерапія зашкодить дитині, тож звернулися по допомогою до закордонних фахівців, які мають альтернативні способи лікування, без застосування хімії.

«Відгукнувся Ізраїль! Вони готові за нас взятися, і в разі підтвердження діагнозу, вилікувати нашу дочку! Але сума, яку вони виставили, для нас просто космічна. Це 25 000 $. Ми провели два благодійних концерти, ярмарок та ще кілька шкільних заходів, спільними зусиллями вже вдалося зібрати 8621 $. І далі ніяк не рухається». – каже мама дитини і просить допомогти у зборі коштів.

Реквізити для допомоги:

5168 7572 8185 7880 гривня

5168 7573 5883 4267 Долар $

5168 7573 6132 1583 Рублі

5168-7573-4572-0991 євро

https://www.facebook.com/groups/247861072423687/

Залиште свій коментар

Вибір редакції