Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маргаритка здолала пухлину мозку, але тепер потрібно завершити лікування

У дитини почалося відторгнення пластини, яка зашита в голові

Мама Рити Попруги пригадує, що одного з ранків донька прокинулася з ґулею на голові, яка давала сильний біль. Після огляду в поліклініці батьків заспокоїли, що це легке запалення і призначили лікування, яке виявилось безсильним впродовж тижнів лікувань.  

Коли дитину направили на додаткове обстеження, виявилось, що це пухлина, яка роз’їла кістку. Був поставлений діагноз фіброзна дисплазія тім'яної кістки правгруч і рекомендовано оперативне лікування, щоб запобігти ураженню мозку.

«1 березня нам була проведена операція з видалення вогнища деструкції тім'яної кістки справа. Недолік кістки був закритий титановою пластиною. Було уточнено діагноз - гістіоцитоз з клітин Лангерганса. Це дуже рідкісне захворювання крові», - розповідає мама дитини.

ВідеоСотні школярів об'єднались у Дніпрі, щоб врятувати від хвороби Маргариту Попругу

Пухлина знищила третьокласниці  Маргариті кістку на голові, тож ушкодження довелося прикрити титановою пластиною. Але найважче стало подолати рідкісну хворобу крові, що спричинила утворення. Її успішно лікують лише за кордоном. Оскільки родина вичерпала усі можливості зібрати кошти, на допомогу кинулися школярі.

Сотні школярів об'єднались у Дніпрі, щоб врятувати від хвороби Маргариту Попругу

Глядачі ТСН допомогли зібрати родині достатню кількість коштів на лікування за кордоном і у Маргаритки почалося звичайне життя. Проте останнім часом дитину почали турбувати головні болі.

"Були у вересні на контрольному візиті у Туреччині, все було добре. Але тиждень тому Рита почала відчувати болі в тому місці, де встановлена пластина. Ми пройшли кілька обстежень і направили їх в Туреччину. Припущення лікарів: більш імовірно - йде відторгнення пластини (і під нею розвивається інфекція), менш імовірно - зростає нова пухлина. Потрібна термінова операція. Прошу Вас допоможіть нам, вся надія тільки на чуйних людей, самим нам не впоратися», – каже мама дитини і просить допомогти у збиранні коштів.

Реквізити для допомоги:

5168 7422 1990 0804 гривня

Попруга Анастасія Андріївна

https://www.facebook.com/groups/247861072423687/

Залиште свій коментар

Вибір редакції