Матвійку дуже потрібна ваша допомога

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Малюк у важкому стані в лікарні

Влітку 2017 року Матвійко потрапив в реанімацію в тяжкому стані, із сильними епілептичними нападами та двобічною пневмонією. В реанімації Матвій перебував майже місяць в тяжкому стані, і оскільки у нього неврологічні порушення, на лікування малюк довгий час не відповідав.

"В рік ми зробили повторне МРТ, виявили субдуральні гематоми в головному мозку з обох боків, потрібна термінова операція.Ми місяць перебуваємо в лікарні із сильними епілептичними нападами, був гнійний бронхіт. Нашого синочка підготовлюють до операції, роблять бронхоскопії. Матвійко дуже мучиться головними болями", - розповідає мама хлопчика.

Матвій часто хворіє і всі його здобутки під час реабілітацій, втрачаються, тож батьки просто не справляються фінансово з лікуванням дитини. 

"Матвійко в свої 2 рочки так і не сидить, зробили декілька курсів масажу трошки почав сам тримати голову. В реанімації йому капають препарати для підтримки організму, антибіотики. Ми в тяжкому фінансовому становищі. Із попередніми боргами так ще і не розрахувалися. Тож дуже просимо у небайдужих людей допомогти врятувати нашого синочка Матвійка", - благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168755104061987

Зінчук Антон Миколайович

Залиште свій коментар

Вибір редакції