Майже 30 тисяч гривень потрібні на слуховий апарат для Даянки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батьки просять про фінансову підтримку

У Даяни від народження відсутня мова. Коли дівчинці було 3 роки, лікарі з запізненням діагностували двобічну нейросенсорну глухоту 4 ступеня.

«Приклавши масу зусиль ми зверталися до всіх інстанцій, щоб повернути слух нашої дочки. Пройшли 3 курси (протягом 6 місяці) психотерапевтичного лікування, психофізіологічної реабілітації, сурдопедагогічної допомоги, цілеспрямованого тренінгу на розвиток мови, та, на жаль, слух не покращився і ми за рекомендацією лікарів придбали слухові апарати», - розповідає мама дівчинки.

А у вересні 2010 р підійшла черга на кохлеарну імплантацію для дівчинки, операцію зробили на ліве вушко і вона отримала омріяний слух, а тому почала розмовляти.

«Наша дочка відвідує звичайну школу. Це для нашої сім'ї величезна радість, але до нас прийшла біда. У нас поламався слуховий апарат, який вона носить на правому вусі. Якщо вона не буде носити апарат, то вона втратить залишок слуху. Ми живемо в місті Краматорську Донецької області. У нас звичайна робоча сім'я. Дуже просимо Вас допомогти нам придбати слуховий апарат, ціна якого 29 800 грн», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 1220 9596

Прядка Яна

Залиште свій коментар

Вибір редакції