Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже 800 тисяч гривень потрібні на операцію для Максимка

Дитина зовсім нічого не чує

Миколаєнко Максим народився здоровим, але після року батьки почали помічати, що він не реагує на звуки, на своє ім’я і забили тривогу, почали звертатись до лікарів і майже одразу малюку поставили діагноз – двобічна сенсоневральна глухота ІV ступеня.

«Причиною такого захворювання стало вірусне захворювання (висока температура), можливо, неправильне лікування, як наслідок глухота, – так пояснили нам в Інституті отоларингології  ім. Коломійченка  в м. Києві, де ми проходили обстеження. За порадою лікарів купили потужний слуховий апарат, але результату немає. Тому єдиний вихід для нашого синочка – кохлеарна імплантація», – розповідає мама хлопчика.

За прогнозами лікарів, ця операція дасть 100% слуху, але щоб дитина навчилась говорити, потрібна ще довготривала реабілітація.

«Таку операцію для дітей роблять в Україні безкоштовно, але оскільки фінансування неповне, існує черга на таку операцію в кілька років. Нам потрібно зробити операцію до 3 років, бо саме в цей період формується мовний апарат, якщо час буде втрачено, наш Максимко не зможе говорити. Тому просимо небайдужих людей допомогти зібрати кошти на операцію. Сума за імплант і операцію надзвичайно велика – 800 000 грн і є непосильною для нашої родини», – каже мама хлопчка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168 7573 7502 6657

Миколаєнко Віталій

https://www.facebook.com/groups/277422833024927/

Залиште свій коментар

Вибір редакції