Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми хочемо бачити нашу крихітку живою - батьки Саші просять про допомогу

Родина має сплатити за лікування доньки більше 70 тисяч євро.

Саша Волкова народилась з вродженою вадою - біліарна атрезія жовчовивідних шляхів, яка призводить до руйнування печінки, тож дитині в майбутньому знадобилась трансплантація органу.

Лікування в клініках Київщини і Львові призупинили розвиток хвороби, і на кілька місяців життя дитини було звичним для малюків, але наприкінці січня 2019 року сталася перша кровотеча і стало питання порятунку життя дівчинки.

Родина виїхала до Італії, де спершу не виявили, що ж спричинило кровотечі, за два тижня вона повторилась і Сашу знову повезли до закордонних лікарів. Цього разу у дитини діагностували варикозне розширення вен 2 типу у кишково-шлунковому тракті і було одразу прийняте рішення провести процедуру склерозування вен.

«Повернувшись, ми думали, що все вже позаду, адже головне, що донечка жива та вдома. Перед від'їздом на батьківщину я запросила рахунок за проведені процедури в лютому, березні та квітні в італійській клініці, який отримали ми через місяць. Сума, яку я побачила, перевищила всі мої очікування - заборгованості клініці складає 73 710 €. Ця шокуюча новина співпала і з ще однією кровотечею, але вже не такою сильною», - розповідає мама дівчинки.

Родина Саші розуміє, що такої суми їм самостійно не зібрати, тому просять небайдужих людей допомогти зібрати кошти.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк  5168 7453 2124 2841

Волкова Ю.В

https://www.facebook.com/groups/1586701278032466/

Залиште свій коментар

Вибір редакції