Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Михайлику потрібна дорога кохлеарна імплантація

Батьки просять фінансової підтримки.

Міша народився у жовтні 2015 року і за кілька місяців батьки забили тривогу, адже малюк не реагував на їхні звернення і у віці 8 місяців дитині був поставлений діагноз: двобічна сенсоневральна глухота.

"Уже майже рік дитина носить суперпотужні слухові апарати, але, на жаль, вони виявилися неефективні (не компенсують нашу втрату слуху). На даний момент ми почали заняття з сурдопедагогом, який намагається навчити Михайлика звуків і намагається навчити вимовляти ці звуки. З листопада 2016 року ми стоїмо в черзі на кохлеарную імплантацію за державною програмою під номером 301. Але черга майже не просувається", – розповідає мама хлопчика.

Порушення слуху – серйозна перешкода для пізнання світу і спілкування з людьми. Тож для нормального розвитку дитини та його мови операцію необхідно зробити якомога швидше. Батьки намагаються назбирати кошти самостійно. 

"Вартість тільки одного імпланта на сьогоднішній день – 27 тисячі євро. Ця сума для нашої сім'ї непідйомна! Тому ми і вирішили звернутися до людей. Поодинці нам не впоратися з цією бідою. Дуже прошу у вас допомоги", – просить мама Михайлика.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 5168 7426 0009 6386 Данилевська Тетяна Юріївна

https://www.facebook.com/groups/658767234333847

Залиште свій коментар

Вибір редакції