Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Микитка потребує лікування, щоб його хвороба не знерухомила його

Кістки хлопчика вкрай крихкі і йому потрібна операція.

Кривошеєву Микиті з Миколаївщини потрібна допомога, щоб здолати рідкісну недугу.

В жовтні місяці після падіння Микитка отримав перелом руки, а вже за місяць стан дитини погіршуватись і додалося кульгання на ніжку. Це змусило провести дитині ретельне дослідження, яке показало, що Микитка - носій хронічної хвороби скелету - фіброзна дисплазія, поліосальна форма, численні вогнища ураження верхніх та нижніх кінцівок, больовий синдром.

«Після встановлення діагнозу було проведене оперативне втручання на встановлення пластини та імплантів для укріплення правої ноги. Минув час і зараз Микита потребує повторного оперативного втручання для проведення імплантації лівої ноги, оперативне втручання потрібно провести негайно у кінці вересня, оскільки кісткова тканина швидко руйнується», - розповідає мама хлопчика.

Першу операцію батьки провели за власний рахунок та підтримки волонтерів і рідних. Зараз  сім’я потребує допомоги в зборі коштів - операційне втручання, лікування та реабілітація коштуватиме близько 200 тис грн., це просто для них непосильна сума. 

«Ми просимо Вашої допомоги та підтримки у зборі коштів, адже час дуже швидко плине, чим скоріше дитину буде прооперовано тим легше дитина пройде адаптаційний період», - кажуть рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7427 2417 5421

Кривошеєва Анна Петрівна 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції