Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Микитка сподівається на допомогу чуйних людей

Хлопчику потрібна допомога спеціалістів.

У пологовому будинку лікарям довелося рятувати Микитку ще з утроби мами, бо в неї раптово сталось відшарування плаценти. У малюка через такі події постраждала голівка і це дало свої подальші наслідки на розвиток дитини.

«Микита замкнутий, не контактний, при протесті б'ється головою об підлогу, об стіну або себе б'є по голові будь-чим, часто занурюється в свій світ і не реагує на звернення до нього. Сам не вдягається, не роздягається; сам не їсть. Порушена координація, ходить за руку, адже постійно чіпляється ногами і падає. Варусна постановка стоп, над якою потрібно працювати», - розповідає мама дитини.

Малюк часто знаходиться на медикаментозному лікування і потребує спеціалізованої реабілітації, це все вкрай виснажливо для родини, тож вимушені просити про допомогу.

«Лікарі прогнозують хороші результати, є позитивна динаміка в лікуванні, якщо з Микитою активно займатися - дитина може вирости повноцінною людиною. Для повноцінної реабілітації у мене немає фінансових можливостей, тому змушена звернутися до вас за допомогою», - просить мама Микити.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка 5168 7554 2252 3049

Ющенко Наталия Васильевна

Залиште свій коментар

Вибір редакції