Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моє життя ніби проходить повз мене: Христина просить допомогти зібрати кошти на операцію

Молодій жінці потрібна заміна суглобів.

Ярошевська Христина у свої 35 років може опинитися нерухомою через хворобу суглобів. Здоров’я жінки погіршилося після народження доньки 5 років тому.

«Постать зігнулась, сколіоз прогресує (3 ст.),  а суглоби не витримували будь-якого навантаження, додалася ще деформація кісток в районі декольте та кіфоз хребта — захворювання, яке клінічно проявляється у вигляді так званого синдрому «круглої спини». У мене сутулість, що в крайніх формах призводить до горбатості. Стало важко ходити, зверталась до лікарів , намагалась лікуватись сама, але хвороба наступала…стиралися суглоби стало боляче ходити», - розповідає молода жінка.

Нещодавно у Христини виявили ознаки деформувального остеоартрозу 4 ступеню лівого кульшового суглобу правого кульшового суглобу 2 ступеню.

«Довелося стати на милиці, оскільки два суглоби не витримують навантаження, одна нога стала на 5 см коротша за іншу. Лікарі зробили висновок, що має бути зроблена складна операція з ендопротезуванням суглобу, необхідна буде ще кістяна пластика самого суглобу через вивих. Подібна операція буде коштувати 150 000 грн. Звісно, таких коштів я не маю. Моє життя ніби проходить повз мене, де я безпомічний спостерігач – це дуже жахливо», - каже Христина і просить допомогти їй зібрати кошти.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7450 1277 7949

Ярошевська Христина Сергіївна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009858198833

Залиште свій коментар

Вибір редакції