Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На долю маленького Гліба випала низка випробувань, дитині потрібна допомога

На долю маленького Гліба випала низка випробувань, дитині потрібна допомога

У лютому у малюка раптово померла мама

Гліб Шиловець народився звичайною дитиною і жодних побоювань його стан здоров’я у лікарів не викликав. Проте за два тижні після виписки малюк став жовкнути. Маму хлопчика це насторожило, тож викликали швидку, яка госпіталізувала дитину, а згодом малюка вже і зовсім довелося перевести до реанімації.

Лікарям довелося рятувати Гліба, бо ускладнення, які відбувались в організмі дитини, призвели до запалення оболонки мозку, розвинувся менінгіт. В лікарні малюк провів майже місяць, а коли його виписали, він вже втратив всі навички, навіть сам не міг ковтати, дитину мучили постійні судоми.

Мама хлопчика, його бабуся і дідусь, які виховували малюка, робили все можливе, щоб дати Глібу потрібну реабілітацію і покращити його стан. За 4,5 року лікування він почав їсти з ложечки і вже може самостійно ковтати їжу, почав тримає голівку.

Та у лютому сталося нещастя, 26-річна мама хлопчика померла від серцевого нападу, і тепер бабуся хлопчика стало його опікуном і реабілітація дитини повністю лягла на її плечі. Рідним важко самостійно впоратись із фінансовими труднощами, бо реабілітація потрібна вкрай інтенсивна і кваліфікована, щоб дати дитині шанс стати біль самостійним, щоб навчитись контролювати своє тіло.

«Ми знайшли вихід на клініку в Китаї, де допомагають таким діткам. На лікування там потрібно близько 350 тисяч гривень. Це непідйомна сума для Глібчикових бабусі і дідуся. Дуже сподіваємося на Вашу допомогу», - каже подруга родини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 9058 7634

Шиловець Галина

Залиште свій коментар

Вибір редакції