Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На лікування і операцію Даринки потрібні 50 тисяч гривень

Тато дівчинки, який виховує дітей сам, не може зібрати таку суму.

7-річна Даша вже неодноразово потрапляла до лікарняних палат і вже 4 рази була на операційному столі через проблеми з жовчним міхуром, а минулого року лікарям реанімації довелося взагалі боротись за її життя.

Зараз дитина знову потрапила до лікарні, і цього разу їй потрібна операція, яка зможе наблизити її до звичного життя. У Даринки діагноз: вроджена вада розвитку, кіста Халедаха (жовчного міхура), хронічний панкреатит, з періодами загострення, важкий перебіг, у 2018 перенесений панкріонікроз (значні руйнування клітин підшлункової залози).

Мама дівчинки померла, а тато, який змушений сам доглядати двох дітей, не може впоратись із фінансовим навантаженням, яке чекає на нього під час складної операції дитини. Їй будуть вирізати кісту і реконструювати вивідні шляхи жовчного, а далі тривала реабілітація. Дніпровські волонтери зголосились допомогти батьку у зборі коштів на операцію і подальше тривале лікування дитини, а це майже 50 тисяч гривень. Тож всіх небайдужих людей закликають доєднатись до збирання коштів.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра

 При перекладі вказати для Даші

Залиште свій коментар

Вибір редакції