Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На операцію для Богданчика потрібно зібрати сотні тисяч гривень

Батьки благають подарувати дитині шанс на успішне майбутнє.

Богданчику 4 роки, але він не тримає голови, самостійно не ходить, навіть не сидить, а вже тому, що малюк народився передчасно, на 31 тижні вагітності і мав кисневе голодування і постраждав мозок.

«Богданчик вижив, хоч шансів на життя був один процент. Наш маленький хлопчик дуже активний та старанний, намагається держати голову, дуже хоче сідати, йому дуже боляче, але він усміхається. У три місяці було перше шунтування, у рік і шість була заміна шунта, на регулюючий, щоб зменшити внутрішньочерепний тиск, у три роки була ще одна операція, обірвалася трубка від шунта і впала в кишківник», - розповідає мама Богдана. 

Зараз діагноз хлопчика складний: ДЦП, спастичний тетрапарез, внутрішня гідроцефалія, внаслідок важкого перинатального ураження ЦНС, перенесеного гнійного менінгіту, внутрішньомозкова паранцефалічна кіста правої скроневої частини, симптоматична епілепсія ЗМПР, ЗСКР, комбіновані контрактури суглобів кінцівок. Але він може коригуватись, особливу надію лікарі покладають на операцію з імплантації нейростимулятора блукаючого нерва, яка може значно поліпшити стан дитини.

Але придбати такий нейростимулятор родина Богданчика мусить самостійно. Його вартість перевишує 500 тисяч гривень.

«Я дуже прошу допоможіть нашому синочку», - просить мама Богдана.  

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 

4731219116313812 грн

4731212701092149 євро, мама

Сімак Оксана Іванівна                            

Залиште свій коментар

Вибір редакції