На подальшу боротьбу із раком крові Ніні потрібно понад 60 тисяч гривень

Дата публікації
Перегляди
4441
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На подальшу боротьбу із раком крові Ніні потрібно понад 60 тисяч гривень

Лікування і обстеження стали непосильною ношею для родини Ніни.

Ніна Павлієнко лише наступного місяця святкуватиме своє 45-річчя, але зустрічатиме вона його з острахом за своє життя, бо саме почала боротьбу з діагнозом гостра мієломоноцитарна лейкемія.

Хвороба проявилась у жінки із сильних болів у спині, через які потрібно було здати ряд аналізів, саме так і було виявлено зміни у крові. Вже тоді лікарі були вимушені провести пункцію, яка підтвердила рак крові.  

Жінці призначили лікування, і розпочали його майже одразу, щоб не втрачати часу і збільшити шанси на одужання без додаткового навантаження. Перший етап хіміотерапії позаду. Він дався непросто, але Ніна налаштована на продовження боротьби. Та їй на це не вистачає коштів.

«За рекомендацією лікарів потрібно пройти обстеження - аналіз на мутацію генів, а ще потрібні дороговартісні препарати, на все потрібно понад 66 тисяч гривень. На жаль, наша родина немає таких грошей, тому ми просимо всіх небайдужих людей допомогти у збиранні коштів», - просить сестра Ніни Наталія.

До всього ж лікарі попереджають, що коли лікування хімією закінчать і досягнуть ремісії, знадобиться трансплантація кісткового мозку, яка має закріпити одужання і не дати хворобі повернутись. Це лікування в Україні для дорослих за державні кошти лише починають проводити, більшість все ж скеровують за кордон. Отримати оплату такого лікування від МОЗ вдається не всім, тож родина Ніни хвилюється, що понад 100 тисяч доларів за оплату трансплантації доведеться збирати їм самостійно.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5457 0822 2188 6489
КАШПІРОВСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4441
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація